600 TL anakart önerisi

jungler1916

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, işlemcimi değiştirmek istiyorum fakat anakartım çok kötü ve hiçbir işlemciyi takamıyorum. O yüzden 600 TL'ye anakart önerisi istiyorum. Yanına işlemcide önerebilirsiniz, onunla birlikte en fazla 850 TL gibi bir şey verebilirim. Şimdiden teşekkürler.

Ekran kartı: HD7850.

DDR2 RAM 8 GB 800MHz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, işlemcimi değiştirmek istiyorum fakat anakartım çok kötü ve hiçbir işlemciyi takamıyorum. O yüzden 600 TL'ye anakart önerisi istiyorum. Yanına işlemcide önerebilirsiniz, onunla birlikte en fazla 750 TL gibi bir şey verebilirim. Şimdiden teşekkürler.

DDR2 RAM 8 GB 800MHz.

Aklıma B450ile A320 geldi ama üstüne 150 TL'ye nasıl bir işlemci takılabilir bilemiyorum.

Arkadaşlar selam, işlemcimi değiştirmek istiyorum fakat anakartım çok kötü ve hiçbir işlemciyi takamıyorum. O yüzden 600 TL'ye anakart önerisi istiyorum. Yanına işlemcide önerebilirsiniz, onunla birlikte en fazla 850 TL gibi bir şey verebilirim. Şimdiden teşekkürler.

DDR2 RAM 8 GB 800MHz.
850TL gibi bir paraya çok rahat 2. veya 3. nesil i5 işlemci ve anakart bulunur. Burada tek sıkıntı RAM olur. Elinizdekileri elden çıkarıp DDR3 alırsanız işinizi görecek bir şey yapmış olursunuz en azından. Tabii ki güncel değil ama 775 pine uyan her türlü işlemciden üstün en azından.

Cahilliğime verin.
Mini ITX için özel kasa lazim değil mi?
Hayır, özel kasa gerekli değil. Ama ITX kasaya başka herhangi bir model anakart sığdırmak mümkün değil. Hatırladığınız o olabilir.
İkinci olarak bu anakart mini ITX değil keşke olsa bu fiyata veya iki katı fiyatına dahi olsa gayet uygun fiyat sayılır.

Hayır, özel kasa gerekli değil. Ama ITX kasaya başka herhangi bir model anakart sığdırmak mümkün değil. Hatırladığınız o olabilir.
İkinci olarak bu anakart mini ITX değil keşke olsa bu fiyata veya iki katı fiyatına dahi olsa gayet uygun fiyat sayılır.

Ürün özellikleri kısmında mini ITX yazmışlar.

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı