600 TL bütçe ile E6500 ve 9500 GT sistem geliştirme

Bütçe
600 TL

kadir civek

Centipat
Herkese iyi akşamlar dostlarım, bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım olduğunu düşündüm'de.
Elimdeki sistemi geliştirmek istiyorum, 600 TL civarı bir bütçem var.
Sizden istediğim yardım şu şekilde, bu 600 TL bütçeyle sistemimdeki parçaları değiştirerek en azından çoğu oyunu medium ayardan açmak istiyorum,
Oynamak istediğim oyunları örnek verirsem, PUBG Lite, ETS 2, Mafia 2 gibi oyunları en azından medium ayarda açan bir bilgisayara dönüştürmek istiyorum bilgisayarımı.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Windows 10 Home 64-Bit.
Gigabyte 945GCMX-S2 bir anakart bulunuyor.
Işlemcim, Pentium(r) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz (2 cpus), ~2.9GHz.
3GB RAM'im bulunuyor.
NVIDIA GeForce 9500 GT (Zotac) 1 GB 128 Bit
. Ekran Alıntısı.PNGEkran Alıntısı2.PNG

Son düzenleme:
Herkese iyi akşamlar dostlarım, bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım olduğunu düşündüm'de.
Elimdeki sistemi geliştirmek istiyorum, 600 TL civarı bir bütçem var.
Sizden istediğim yardım şu şekilde, bu 600 TL bütçeyle sistemimdeki parçaları değiştirerek en azından çoğu oyunu medium ayardan açmak istiyorum,
Oynamak istediğim oyunları örnek verirsem, PUBG Lite, ETS 2, Mafia 2 gibi oyunları en azından medium ayarda açan bir bilgisayara dönüştürmek istiyorum bilgisayarımı.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Windows 10 Home 64-Bit.
Gigabyte 945GCMX-S2 bir anakart bulunuyor.
Işlemcim, Pentium(r) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz (2 cpus), ~2.9GHz.
3GB RAM'im bulunuyor.
NVIDIA GeForce 9500 GT (Zotac) 1 GB 128 Bit
.Eki Görüntüle 525220Eki Görüntüle 525221
Hocam bence o sistemi sat, bütçene ekle ve paranı az daha biriktirip bütçeni 1000 TL civarına getirip 2.el bir sistem diz. Elinde bulunan sisteme yatırım yapman bence pek mantıklı değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı