600 TL ekran kartsız sistem tavsiyesi

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Arkadaşlar ben 600 TL'ye ekran kartsız sistem toplayacağım. Kasası kesinlikle janjanlı olmalı, outlet sıfır bakacağım. Hazır ikinci el sistem almayı düşünmüyorum. ASUS Expedition RX570 4G ile kullanacağım. FX ya da Xeon düşünüyorum, hangisi daha iyi olur? Bütçeyi çok az esnetme şansım var. İyi günler dilerim.

Dostum kasaya ihtiyacın varsa :) ;

Bence Xeon kullanilmali. Malum FX serisi ısınıyor.
Isınması önemli değil çünkü elimde bu soğutucudan var, bunu takacağım. İki ısı borulu 90mm bir soğutucu üstesinden gelebilir bence FX'in. Yanıtınız için teşekkür ederim.
20191113_203832.jpg

Dostum kasaya ihtiyacın varsa :) ;

Kasayı 100-200TL civarındaki ikinci el Masterbox 5T, Evolv mATX, Carbide 300R, Quartz TG ya da S1000-W düşünüyorum. Yine de teklifiniz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Isınması önemli değil çünkü elimde bu soğutucudan var, bunu takacağım. İki ısı borulu 90mm bir soğutucu üstesinden gelebilir bence FX'in. Yanıtınız için teşekkür ederim. Eki Görüntüle 459078

Kasayı 100-200TL civarındaki ikinci el Masterbox 5T, Evolv mATX, Carbide 300R, Quartz TG ya da S1000-W düşünüyorum. Yine de teklifiniz için teşekkür ederim.
Bence de hakkından gelir FX'in.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı