600 TL Fare ve Kulaklık Önerisi

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Kasayı aldık.

Fare ve kulaklık için bütçemiz 600 lira civarı en fazla. Kulaklığın USB girişli olması bizim için en önemli kriter. Fare olarak Steelseries Rival 3 düşünüyoruz. Bu 2 bileşen için önerilerinizi bekliyoruz. Mümkünse Amazon'dan alınabilir olsun.

@Nicksiz ayva Teşekürler. Onu alıyoruz o zaman. Kulaklık olarak ne önerirsiniz?
Çok kaliteli bir şey olmasına gerek yok arkadaşlar. Sesi iyi olsun, hemen bozulmasın ve USB girişli olsun yeterli.

Son düzenleme:
@İmnotagamer Amazon Prime ile şu an sanırım diğer satıcılar ile arasında iyi bir indirim var. İsterseniz sepete ekleyip araştırdıktan sonra sipariş geçebilirsiniz.

@Uchiha Shisui Fare olarak Steelseries Rival 3'e göre nasıldır sizin önerdiğiniz? Bir de kulaklık olarak USB'li modelden çok 3.5mm jack modeller var. USB olmaması dezavantaj yaratır mı?

@Uchiha Shisui Fare olarak Steelseries Rival 3'e göre nasıldır sizin önerdiğiniz? Bir de kulaklık olarak USB'li modelden çok 3.5mm jack modeller var. USB olmaması dezavantaj yaratır mı?
Ben burada kulaklık için bir bütçe yaratmak istedim. Zira Razer-SteelSeries arasında kullanım bazlı bir fark olacağını düşünmüyorum. Attan inip eşeğe binmiyorsunuz.

Kulaklık bağlantılarında ise jack ya da USB girişinden ziyade ürüne bakmak lazım. Mesela farenizi Corsair Katar Pro yapıp daha üst seviye kulaklılara da yönelebilirsiniz.

@Uchiha Shisui Teşekkür ederim. Alacak olan arkadaşımın ses kasma veya 7.1 desteği gibi çok ayrıntılı kriterlere ihtiyacı yok. Doygun ses versin, kolay kolay arıza çıkartmasın istiyor. Fare konusunda da League of Legends oynadığı için yine kolay arıza çıkarmayacak bir şey arıyor. Kısacası f/p ürünleri arıyoruz.

Önerdiğiniz mouse için malzeme kalitesi ve alt padinin kötü olduğu, mousepadi çizdiği yazılmış. Onu şimdilik 2. plana attım. Rival 3 üzerinde duruyorum. Kulaklık olarak da 300-400 aralığında öneriniz var mıdır? Logitech G332 alınabilir mi?

@Uchiha Shisui Teşekkür ederim. Alacak olan arkadaşımın ses kasma veya 7.1 desteği gibi çok ayrıntılı kriterlere ihtiyacı yok. Doygun ses versin, kolay kolay arıza çıkartmasın istiyor. Fare konusunda da League of Legends oynadığı için yine kolay arıza çıkarmayacak bir şey arıyor. Kısacası f/p ürünleri arıyoruz.

Önerdiğiniz mouse için malzeme kalitesi ve alt padinin kötü olduğu, mousepadi çizdiği yazılmış. Onu şimdilik 2. plana attım. Rival 3 üzerinde duruyorum. Kulaklık olarak da 300-400 aralığında öneriniz var mıdır? Logitech G332 alınabilir mi?
Ben Kingston HyperX Cloud Stinger derim ama tabii yine son tercih sizlere kalıyor.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Steelseries Rival 3 ve Steelseries Arctis 1'de karar kıldık ve aldık. Herkese iyi sosyaller.

Geri
Yukarı