600 TL ikinci el ekran kartı önerisi

gurecumut

Hectopat
Sahibinden veya Letgo tarzı yerlerden bakma şansınız var mı? Arızalı olup olmaması riskini alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. ele güven olmaz, sıfır alın.
Her ikinci el kartın sorunlu olduğunu düşünüyorsanız burada ciddi bir sorun var demektir. Her ikinci el kart sorunlu olmaz, satıcıdan test istersin, testlerde sorun yoksa almaya niyetlenebilirsin, bu kadar basit. Bu bütçede sıfır olarak GTX 750Ti'dan daha performanslı bir öneriniz var mı?

Bu bütçede sıfır adam akıllı ekran kartı bulursanız bize de haber verin.

Bütçeye dikkat etmedim.
Her ikinci el kartın sorunlu olduğunu düşünüyorsanız burada ciddi bir sorun var demektir. Her ikinci el kart sorunlu olmaz, satıcıdan test istersin, testlerde sorun yoksa almaya niyetlenebilirsin, bu kadar basit. Bu bütçede sıfır olarak GTX 750 Ti'dan daha performanslı bir öneriniz var mı?

Tamam.

GT 1030'dan az olsa da daha performanslı olan GTX 750Ti bütçeyi aşmadan bulunabiliyorken GT 1030'u tercih etmezdim şahsen, hatta 750Ti için pazarlıkla daha da inilebilir.
Bütçeye dikkat etmedim.
İşin rengi şimdi belli oldu. Başlıkta koskoca ''600TL'' yazmasına nasıl olduysa görmeyip üstüne bir de ''ikinci el alınmaz'' gibi saçma bir yorum yapmışsınız, siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı