600 TL kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

VahitGuetta

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler elimde 3 tane kablolu kulaklık patladı kablosuza geçmeyi düşünüyorum. Kulağımdan düşmeyecek rahat bir kulaklık arıyorum önerilerinizi beklerim.

İyi günler elimde 3 tane kablolu kulaklık patladı kablosuza geçmeyi düşünüyorum. Kulağımdan düşmeyecek rahat bir kulaklık arıyorum önerilerinizi beklerim.
Anker Soundcore R100 TWS. Kesinlikle alınabilecek bir kulaklık, bass kalitesi ve her şeyi ile süper. Tek sorunu dip ses sorunu tıss diye ses gelmesi o da sorun teşkil etmiyor.

Anker Soundcore R100 TWS. Kesinlikle alınabilecek bir kulaklık, bass kalitesi ve her şeyi ile süper. Tek sorunu dip ses sorunu tıss diye ses gelmesi o da sorun teşkil etmiyor.

Hocam o ses yoğun değilse bir bakarım ama maksat müzik dinlemek veya video sorun teşkil etmezse alacağım.

Kesinlikle tavsiye ederim. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum bass kalitesi, tiz kalitesi ses seviyesi çok iyi. Mikrofona laf diyeni henüz görmedim. 10 numara kulaklık. Servisi de çok iyi. Ben günde en az 2 defa yere düşürmüşümdür. Baya çatlakları vardı kutunun garantiye gönderdim tamamen benim hatam olmasına rağmen bana belge verdiler ve değişim yaptıracağım. Kesinlikle pişman olmazsın.

Geri
Yukarı