600 TL klavye ve kulaklık önerisi

Kulaklık
Bu kulaklık öneriliyor F/P açısından. Forumda da bir kullanıcının incelemesi var bakabilirsiniz.

Bu bütçede red switch mekanik klavye ben pek önermiyorum genel olarak çok kaliteli olmuyorlar. Blue switch isterseniz:
Forumda gördüğüm kadarıyla övülen bir klavye, değerlendirilebilir.
veya
Bu da var blue, düşünülebilir.

Mekanik olmasın, sağlam membran istiyorum derseniz:
Kullandığım bir klavyedir, RGB için bu bütçede en iyisi.

Kulaklık
Bu kulaklık öneriliyor F/P açısından. Forumda da bir kullanıcının incelemesi var bakabilirsiniz.

Bu bütçede red Switch mekanik klavye ben pek önermiyorum genel olarak çok kaliteli olmuyorlar. Blue Switch isterseniz:
Veya
Bu da var Blue, düşünülebilir.

Teşekkürler alırsam Razer'i alacağım
Kulaklık

Bu bütçede red Switch mekanik klavye ben pek önermiyorum genel olarak çok kaliteli olmuyorlar. Blue Switch isterseniz:
Veya
Bu da var Blue, düşünülebilir.

Kulaklık H200h2D ile arasında çok fark var mı?

Teşekkürler alırsam Razer'i alacağım

Kulaklık H200h2D ile arasında çok fark var mı?
O konuda bi bilgim yok hocam.
Razer kraken x' i diyorsunuz sanırım. Onu da çok övüyorlar, ama biraz daha pahalı klavye bütçenizden kısmanız gerekebilir.
Klavye için Gamenote veya rush markalarına bakmanızı öneririm. Bu bütçede kullanılabilir ürünleri var.

O konuda bir bilgim yok hocam.
Razer Kraken X'i diyorsunuz sanırım. Onu da çok övüyorlar, ama biraz daha pahalı klavye bütçenizden kısmanız gerekebilir.
Klavye için Gamenote veya rush markalarına bakmanızı öneririm. Bu bütçede kullanılabilir ürünleri var.

Markası Gamenote bütçeyi biraz arttırabilirim
Bir de benim laptop var mikrofon girişi yok onu alamam

Geri
Yukarı