600 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
400-600
Ve AOC Türkçe değil İngilizce tekrar bakın isterseniz İtopya'da Türkçe yazıyor ama değil.
Sonra da Blue switch'i severim dedin ama red switch'i övüyorlar dedin .-.
Red switch ile membran aynımı?
Değil ki bende o yüzden dedim

Mekanik diye belirttim
o zaman...
Ve AOC Türkçe değil İngilizce tekrar bakın isterseniz İtopya'da Türkçe yazıyor ama değil.

Red switch ile membran aynımı?
Bildiğim kadarıyla değil... Hissiyat ve tepkime süresi olarak fark var diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğrafa ingilizce koyar ama Türkçe gönderirler... İtopya'da Türkçe Q yazıyorsa büyük ihtimal Türkçedir...

Fotoğrafa İngilizce koyar ama Türkçe gönderirler... İtopya'da Türkçe Q yazıyorsa büyük ihtimal türkçedir...

İyice araştırır mısınız lütfen yanlış bilgi veriyorsunuz. İtopya'nın her dediği doğrudur diye bir şey mi var Allah aşkına.

İyice araştırır mısınız lütfen yanlış bilgi veriyorsunuz. İtopya'nın her dediği doğrudur diye bir şey mi var Allah aşkına.
Türkçe olmasa da güzel klavyedir...

(Türkçe olup olmadığını söyleyen resmi bir kaynak bulamadım)

Ama yazarken önerebileceğim Türkçe klavyeler demişsiniz şimdi de ingilizcedir ama iyidir diyorsunuz neyse boş verin.
Pardon onu yazarken Türkçe olduğunu düşünüyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…