600 TL oyun klavyesi önerisi

Bütçe
600

Arda454

Decapat
Daha fazla  
600 TL gibi bir bütçem var. Bir tane klavye buldum, Logitech G213. Satış yerinde hissiyatına falan da baktım. Hoşuma gitti. Sizce alınır mı? Ya da başka klavye önerileriniz varsa yazar mısınız? Bir de G213 de Game mode özelliği ne oluyor klavye üzerindeki?

600 TL gibi bir bütçem var. Bir tane klavye buldum, Logitech G213. Satış yerinde hissiyatına falan da baktım. Hoşuma gitti. Sizce alınır mı? Ya da başka klavye önerileriniz varsa yazar mısınız? Bir de G213 de Game mode özelliği ne oluyor klavye üzerindeki?
Hocam dünyanın en kronik sorunlu klavyesini seçmişsiniz tebrik ederim. Yazın internete tonla konu var klavye hakkında.

G213 alınmaz.
Membrane olduğu için bir noktadan sonra aşınıyor ve çift basma, basmama gibi sorunlarla karşı karşıya kalınıyor. Forumda birçok örneği olması lazım.

600 TL gibi bir bütçem var. Bir tane klavye buldum, Logitech G213. satış yerinde hissiyatına falan da baktım. Hoşuma gitti. Sizce alınır mı? Ya da başka klavye önerileriniz varsa yazar mısınız? Bir de G213 de Game mode özelliği ne oluyor klavye üzerindeki?

Redragon K552 Siyah Kumara Rainbow Işıklı Red Switch Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe aynısını alacağım 5,10 güne alın bu fiyata alınabilecek en kaliteli ürün beyaz olanıda var beyaz olanı ışık olarak daha güzel bir görüntü sağlıyor özellikleri aynı zaten red Switch.

Geri
Yukarı