600 TL'ye ekran kartı tavsiyesi

Hayır, arasında performans farkı yoktur.

GPU'yu markalar koymuyor, AMD şirketi koyuyor. Markalara ise sadece soğutma sistemi vs. vs. işlemler kalıyor.

Ayrıca R9 serisinin neredeyse tüm ürünleri DirectX 11.2 desteklidir. DirectX 12 de destekleyecek.

GPU'yu markalar koymuyor, AMD şirketi koyuyor. Markalara ise sadece soğutma sistemi vs. vs. işlemler kalıyor.

Ayrıca R9 serisinin neredeyse tüm ürünleri DirectX 11.2 desteklidir. DirectX 12 de destekleyecek.

Üstat çok teşekkür ediyorum söylediklerinize bakarak sizin önerdiğiniz kartı almayı düşünüyorum şuan .

Dertlerim de bitmiyor ama :) Soylediğiniz kart http://www.vatanbilgisayar.com/r9-270x-dual-x-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html Benim bütcemi aşmaz mı ? Sizin attığınız linkden alırsam Adana ili için garanti durumunda muhattabım var mı acaba ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı