600 TL'ye kadar bass ağırlıklı kulak içi kulaklık önerisi

dogukan_a07

Femtopat
Daha fazla  
1 buçuk sene omthing airfree kullandım, bass konusunda gayet memnundum pil sıkıntısı yaşayana kadar. Geçenlerde buds 3 Lite aldım ancak tatmin etmedi. Şimdi tekrar airfree almayı düşünüyorum. Bu fiyat aralığında daha iyi bir öneriniz var mı?

Soundcore R100 bakılabilir.

Soundcore R100 bakılabilir.
Teşekkürler, listeye aldım. Başka önerisi olan? 🙂

Teşekkürler, listeye aldım. Başka önerisi olan? 🙂

Bu bakılabilir ama hem biraz daha çirkin hem de bas yerine tiz tarafından iyi.

Yaptigim arastirmada Pistonbuds ile Anker R100'ün bass konusunda birbirine baya yakın olduğunu öğrendim (Piston, Omthing Airfree'nin makyajlısı. Basslar aynı)

Tutulan modeller olan T13 ve Liberty 53 Pro'ya bakılınca bass olarak Anker R100'den bir kaç tık gerideymiş. Bende tekrardan Omthing Airfree alarak alisverisi sonlandirdim. Kuponlarla birlikte 300 TL'ye geldi👍🏻 Kulaklik biraz eski olsada bass sevenler için aldığım fiyat bandında halen en iyi tercih.

Son düzenleme:
Yaptığım arastirmada Pistonbuds ile Anker R100'ün bass konusunda birbirine bayağı yakın olduğunu öğrendim (Piston, Omthing Airfree'nin makyajlısı. Basslar aynı)

Tutulan modeller olan T13 ve Liberty 53 Pro'ya bakılınca bass olarak Anker'den birkaç tık gerideymiş. Bende tekrardan kuponla birlikte 300 TL'ye Omthing Airfree alarak alisverisi sonlandirdim👍🏻 Kulaklik biraz eski olsa da bass sevenler için bu fiyat bandında halen en iyi tercih.

Hayır, R100 bas mod olarak 53 Pro'dan iyi, tiz seste geride.

Geri
Yukarı