600 TL'ye kadar Bluetooth kulaklık önerisi

MyHiro

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 600₺ civarı param var F/P Bluetooth arıyorum. İsteklerim kulaklığın ses kalitesinin iyi olması dışarıya fazla ses vermemesi son olarak şarjının beni idare etmesini istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Kulak içi veya kulak üstü belirtmemişsiniz fakat müzik için bu kulaklık iyi. Dengeli bir ses profili var.

Çok teşekkür ederim.

Kulak içi veya kulak üstü belirtmemişsiniz fakat müzik için bu kulaklık iyi. Dengeli bir ses profili var.

Sizce QCY T13 alınır mı,onun yerine?

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim.

Sizce QCY T13 alınır mı,onun yerine?
T13 ANC den bahsediyorsanız sürücü boyutu ve sunduğu şeyler bakımından iyi duruyor. T18 e kıyasla ANC, 4 mikrofon ve Bluetooth 5.3 sürümü kullanması iyi birşey. Takip ettiğim bir kanal Qualcomm çiplerinin müzikte daha başarılı olduğunu söylemişti. T18 daha dengeli ve temiz T13 ANC biraz daha bass profilli bir kulaklık araştırdığım kadarıyla. Eğer ANC'siz T13'den bahsediyorsak sürücü boyutu ve Qualcommdan dolayı T18, Bass seviyorsanız ve 4 mikrofon performansı önemliyse T13. Oyun oynuyor musunuz bilmiyorum ama daha detaylı şekilde Enes Özen kanalı incelemişti ufak bir referans olur size

Yeni konular

Geri
Yukarı