600 TL'ye kulaklık önerisi

Berk Bilir

Hectopat
600 TL civarında bir kulaklık arıyorum. Uzun vadede sorun çıkarmayacak kaliteli kulaklık önerilerinizi beklerim.

Hocam bu önerileri burada aratmaya gerek yok girin Akakçe'ye maksimum fiyatım 600 TL deyin çok satanlara bakın zaten zirvedeki 600 TL bandındaki en iyi F/P kulaklıklar karşınıza çıkacaktır?

600 TL ye alacağın kulaklıktan hayır gelmez, bütçeni biraz arttırıp bunu almalısın.

Pardon, hatta daha ucuzunu buldum şimdi. Tam 600 TL.

599 TL.

Rampage ve Gamepower gibi düşük segment ve çin malı ürünleri almamanızı tavsiye ederim. İnternette biraz araştırma yaparsan bu ürünlerin merdiven altı ürünler olduğunu öğrenebilirsin.

Rampage ve Gamepower gibi düşük segment ve Çin malı ürünleri almamanızı tavsiye ederim. İnternette biraz araştırma yaparsan bu ürünlerin merdiven altı ürünler olduğunu öğrenebilirsin.

Pulsarı alalı 1 yıl olacak yere düşürdüm binlerce kez hiçbir aksanında bozulma veya ses gelmedi.
Titreşim modu var şarkı dinlerken çok iyi oluyor oyunları oynarken ses kasamama gibi bir problemim de olmadı bunlara güvenerek tavsiye ettim ben aldığıma pişman değilim.

Gamepower Fujin iyi duruyor bugün sipariş vericem elime ulaştığında unutmazsam yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…