600 TL'ye kulaklık önerisi

TajHeim

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler, iyi bayramlar arkadaşlar...

600 TL'ye kadar oyun ağırlıklı, müzik performansı ortalama bir düzeyde olan kulaklık tavsiyenizi bekliyorum. Araştırmalarımda HyperX Cloud 2, Steelseries Artcis modelleri ve Razer Kraken Chroma V2 arasında kaldım. 7.1 olması tercihimdir kulaklıklar konusunda pek bilgi sahibi değilim. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim iyi bayramlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçtikleriniz arasından Arctis 5 öneririm. Cloud 2 güzel olsa da 7.1'de diğerleri kadar başarılı olmadığını belirten kullanıcılar epey fazla.

Razer hak ettiğinden çok fazlasını ister. Logitech G633'e de bakabilirsin güzel kulaklık. Ya da BlackFriday ile birlikte yine Logitech G433 alabilirsin hem uygun fiyatlı hem de başarılı, Amazon'da şuan 100 $. (y)

Çabuk Arctis'ciler gelmeden :D

Void, G633, Arctis alınabilir bu arada Razer'den de uzak durun. Cloud 2'nin 7.1'i de rakipleri kadar başarılı değil.

İyi günler, iyi bayramlar arkadaşlar...

600 TL'ye kadar oyun ağırlıklı, müzik performansı ortalama bir düzeyde olan kulaklık tavsiyenizi bekliyorum. Araştırmalarımda HyperX Cloud 2, Steelseries Artcis modelleri ve Razer Kraken Chroma V2 arasında kaldım. 7.1 olması tercihimdir kulaklıklar konusunda pek bilgi sahibi değilim. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim iyi bayramlar...

Cooler Master MasterPulse Pro 7.1 RGB gözatmanızı tavsiye ederim.
Uzun süreli kullanımda rahatsızlık vermez, gövdesi alüminyum ve kafa bandını tutan kablolar çelik, kulaklığın yanlarından bass ayarını yapabiliyorsunuz.
Bayilerimizde 430 TL civarı satılıyor. İstanbuldaysanız bayilerimizde deneyebilirsiniz.
MasterPulse PRO Oyuncu Kulaklığı İncelemesi - Technopat

Cooler Master MasterPulse Pro 7.1 RGB gözatmanızı tavsiye ederim.
Uzun süreli kullanımda rahatsızlık vermez, gövdesi alüminyum ve kafa bandını tutan kablolar çelik, kulaklığın yanlarından bass ayarını yapabiliyorsunuz.
Bayilerimizde 430 TL civarı satılıyor. İstanbuldaysanız bayilerimizde deneyebilirsiniz.
MasterPulse PRO Oyuncu Kulaklığı İncelemesi - Technopat
Yazılımı düzeltip çift taraflı gürültü engelleyici mikrofon eklemeniz gerekli bence, eleştiri kabul ediyorsunuzdur umarım çünki bu özellikler rakiplerinin gerisinde kalıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı