6000-7000 TL bandında telefon tavsiyesi

Kaçak Xiaomi telefonlara bakabilirsin.
Sonunda Anlayan Birisi :D

Hocam işlemcilerinden tut ramine sürümü bile aynı performansı aynı tek fark kamera ve ekran oyunlarda da aynı performansı veriyor bu bilgiyi neye dayanarak veriyorsunuz anlamadım açıkçası.
Dostum Anlıyorum Ama X'in Sıfırı Yok Piyasada Android Bir Cihaz Alsa Daha Fazla Performans Alcak X'in Temizini Bulmak Zor

Hocam işlemcilerinden tut ramine sürümü bile aynı performansı aynı tek fark kamera ve ekran oyunlarda da aynı performansı veriyor bu bilgiyi neye dayanarak veriyorsunuz anlamadım açıkçası.
Hocam Anlıyorum Ama 2.el X Alacağına Sıfır 10 pro alsın Daha iyi Seninde Söylemiş Olduğun Gibi Kamera ve Ekran Konusunda Farklı Performans Alacak Ve X Almaya Kalkışsa Temizini Bulmak Zor

Son düzenleme:
Sonunda anlayan birisi :D

Dostum anlıyorum ama X'in sıfırı yok piyasada Android bir cihaz alsa daha fazla performans alcak X'in temizini bulmak zor.

Hocam demek istediğimi anlamadınız 8Plus ile X'in performansları aynı demek istediğim 8Plus da alabilir illa X alma zorunluluğu yok.

Hocam demek istediğimi anlamadınız 8Plus ile X'in performansları aynı demek istediğim 8Plus da alabilir illa X alma zorunluluğu yok.
Sende Benim Demek İstediğimi Anlamadın 8Plus Ve X Alma Kararlılığı Ona Kalmış He Benim Önerim 10 pro alması

Sonunda anlayan birisi :D

Dostum anlıyorum ama X'in sıfırı yok piyasada Android bir cihaz alsa daha fazla performans alcak X'in temizini bulmak zor.

Hocam anlıyorum ama 2.el X alacağına sıfır 10 Pro alsın daha iyi seninde söylemiş olduğun gibi kamera ve ekran konusunda farklı performans alacak ve X almaya kalkışsa temizini bulmak zor.

Kişinin tercihine kalmış bir durum. O konuda bir itirazım yok teşekkürler.

Selam, şu an General Mobile GM 21 kullanıyorum. 2-3 yıldır bu telefonu kullanıyorum, şu anlık idare ediyorum ama değiştirip üst modellere geçmek istiyorum. Kamerası bataryası oyunlari orta Derece'de oynayabilecegim. İşlemcisi bu fiyata iyi olabiliyorsa sevinirim, eğer olamazsa bütçe 8 bin çıkabilir.

M23 veya M33.

Yeni konular

Geri
Yukarı