6000-7000 TL Monitör Dahil Sistem Önerisi

Bir de affedersiniz bir sorum olacaktı. Mesela EVGA veya Gigabyte GTX1070 ile GALAX ın mesela ne farkı var ?
Hemen karar verme bir ben toplayayım yarışalım sosyaldakilerle en ucuz ve iyi sistemi kim diziyor bakalım.Bu arada sisteme önem vericem 75 Hz monitör yeterli olur gibi.

@Elyr bu bütçede önerdiğim sisteme katılabilecek tek bir şey var; bir şeylerden kısıp Nanokatalogdaki 800 TL'lik 16GB bellek alınır.

Hepsi aynı GPU'yu kullanıyor ama farklı soğutma çözümleri ile. Pek farkı olmaz.

@Elyr bu bütçede önerdiğim sisteme katılabilecek tek bir şey var; bir şeylerden kısıp Nanokatalogdaki 800 TL'lik 16GB bellek alınır.

Hepsi aynı GPU'yu kullanıyor ama farklı soğutma çözümleri ile. Pek farkı olmaz.
Teşekkürler :)
Şimdi bir kaç seçeneğin var.
6.150 TL'ye GTX 1070 Ti + 2600X alırsın.
750 TL'ye de 1080p VA panel 72 Hz bir monitör alırsın.
Ya da 5.600 TL'ye RX 580 +2600X+ 16GB+ 250GB SSD kalan paraya da 1080p 144 Hz VA, IPS kaliteli bir monitör alırsın.

Ben biraz daha biriktirirdim -500, 600- ilk sistemin monitörünü değiştirip alırdım.
Ama arttıramazsan ikinci seçenen miss gibi.

Şuraya göz atıp fikir edinebilirsin; Ağustos Ayı Sistem Tavsiyeleri

Merhaba dostum bir süre aradan sonra seninleyim tekrar :) Ben senin fikrine uyup ilk sistemi monitör değiştirip almaya karar verdim fakat monitör konusunda bana yardımcı olabilir misin acaba sana zahmet ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı