6000-7000 TL'ye 240 Hz 27" IPS panel monitör önerisi

A27 kullanma imkanim oldu bende cok begendim fiyatı da iyi ama ghosting var sanirim onda ne tarz oyunlar oynuyorsunuz ghostin sizi rahatsiz ediyor mu?
Aslında ben 2 aydır kullanıyorum hiç karşılaşmadım bence soylentiden ibaret ölü pixel testinde yaptım hiç bir şey çıkmadı rahatlıkla alabilirsiniz bu arada forza horizon 5 csgo valorant gibi oyunlar oynuyorum

A27 kullanma imkanim oldu bende cok begendim fiyatı da iyi ama ghosting var sanirim onda ne tarz oyunlar oynuyorsunuz ghostin sizi rahatsiz ediyor mu?
Bu arada gözümü ağrıtıyor tarzı yorumlarda gördüm monitörü ilk aldigimda bendede hafif oluyordu fakat AMD renk ayarlarından parlaklığı kisinca (kendinize göre ayar yapınca)o sorun gidiyor zaten bu fiyatta bu özelliklere sahip monitörün biraz ghosting yapması normal zaten ama sadece ben hiç farketmedim yani öneririm

Son düzenleme:
Aslında ben 2 aydır kullanıyorum hiç karşılaşmadım bence soylentiden ibaret ölü pixel testinde yaptım hiçbir şey çıkmadı rahatlıkla alabilirsiniz bu arada Forza Horizon 5 CS:GO Valorant gibi oyunlar oynuyorum.

Bu arada gözümü ağrıtıyor tarzı yorumlarda gördüm monitörü ilk aldigimda bende de hafif oluyordu fakat AMD renk ayarlarından parlaklığı kisinca (kendinize göre ayar yapınca)o sorun gidiyor zaten bu fiyatta bu özelliklere sahip monitörün biraz ghosting yapması normal zaten ama sadece ben hiç fark etmedim yani öneririm.

UFO testini yapıp fotoğrafını atabilir misin?

UFO testini yapıp fotoğrafını atabilir misin?

Bir de spardox SG-27240 var onu kullanan var mı?

Bu modelde ghosting sorunu var mıdır?

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı