6000-7000 TL'ye R3 12200 AF sistem yükseltme önerisi

Hocam bu arada PSU 650W' olursa çok iyi olur hocam ileriye dönük bir PSU olur sürekli değiştirmek zorunda kalmazsınız

RX 6600 ve R5 3500 için anakartım yeterli midir bilgim hiç yokta.

Hocam bu arada PSU 650W' olursa çok iyi olur hocam ileriye dönük bir PSU olur sürekli değiştirmek zorunda kalmazsınız
sanırım PSU sıfır almak daha doğru değil mi?

RX 6600 ve R5 3500 için anakartım yeterli midir bilgim hiç yokta.

Sanırım PSU sıfır almak daha doğru değil mi?

Hocam 1.olarak evet anakartınız yeterlidir PSU konusunda da kesinlikle sıfır alın 2.el PSU ben hayatta güvenmezdim

Yeterli, problem olmaz. R5 3500 yerine 3600 veya 5500 alın.
bu ay ekran kartı ve psu'yu halledeyim o halde. 2. el 4000-4200 arası gördüm RX6600'ü. önümüzdeki ay işlemciyi alırım. sıkıntı yaratır mı 1 aylık kullanım için r3 1200af?

Kalan parayada en az 600W'lık sıfır bir PSU alırsınız işiniz tamamdır hocam

İşlemciyi sıfır almanızı istedim fiyatı da şu anlık uygun.

İşlemciyi sıfır almanızı istedim fiyatı da şu anlık uygun.

Hocam ben çok kısa bir araştırmada bulunarak bu ekran kartını buldum siz daha detaylı bir şekilde bakabilirsiniz sadece Param Güvende özelliği olsun alacağınız ekran kartında bir sıkıntı çıkmaz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-28-12-29-54-503_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_2023-08-28-12-29-29-965_com.sahibinden.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 11
çok teşekkürler hocam. işlemci - PSU ya da ekran kartı - PSU bu ay tamamlayacağım o halde. bir sonraki ayda eksik kalan parçayı tamamlarım

Çok teşekkürler hocam. İşlemci - PSU'ya da ekran kartı - PSU bu ay tamamlayacağım o halde. Bir sonraki ayda eksik kalan parçayı tamamlarım

Ne demek hocam siz mutlu olduysanız bende mutluyum bence ilk ekran kartı PSU yapın

Ne demek hocam siz mutlu olduysanız bende mutluyum bence ilk ekran kartı PSU yapın
aslında işlemciye ağırlık bir veren oyun oynadığım için ilk işlemci - PSU düşündüm ama bakalım. Rise Online oynuyorum işlemciye yükleniyor oyun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…