6000-7500 TL Televizyon Önerisi

Son yapılan genel indireme ek özel indirimle birlikte Samsun 55'' Q7FN satın aldım. Henüz teslim edilmedi edilirse genel bir tanıtım yapmayı planlıyorum.

-Renk canlılığı
-HDR özelliğinde siyah renkteki dokuların görünülürlüğü
-LG'ye kıyasla işletim sisteminin kanal geçişleri, uygulama geçişleri sırasında daha hızlı olması ve zamanla yavaşlamaması
-QLED özelliği
-Akıllı cihaz ve kumanda özellikleri
-Ve tabiki fiyatı :)

Şimdilik seçmeme neden olan unsurlar olarak yer aldı. Teslim edildikten sonra tekrardan görüşmek üzere:)
Hayırlı olsun hacım güzel seçim kaça mal oldu size 8000 tl civarı denk geldim hep 8500 e fırladığıda olmuştu

Teşekkürler ederim. Hayırlısıyla elime ulaşması halinde ki bugün ya da yarın ulaşacağı söylendi güzel bir tanıtım yapmayı düşünüyorum. Şimdi yanına bir PS4 Pro yakışır gibi duruyor bu televizyonun :)

@edige

İnceleme yapmaya fırsatım olmadı. Şu anda aktif olarak kullanıyorum televizyonu. Tek bir cümleyle durumu açıklayacak olursam ; ' Bu televizyon bir harika dostum! ' tam anlamıyla budur. Netflix dizileri, şampiyonlar ligi maçları, game of thrones'un en karanlık bölümlerini burada seyrettim. Şöyle söyleyebilirim o karanlık bölüm, bana çokta karanlık değildi. Her şeyi seçebiliyordum :D

@edige

İnceleme yapmaya fırsatım olmadı. Şu anda aktif olarak kullanıyorum televizyonu. Tek bir cümleyle durumu açıklayacak olursam ; ' Bu televizyon bir harika dostum! ' tam anlamıyla budur. Netflix dizileri, şampiyonlar ligi maçları, game of thrones'un en karanlık bölümlerini burada seyrettim. Şöyle söyleyebilirim o karanlık bölüm, bana çokta karanlık değildi. Her şeyi seçebiliyordum :D
beğendiğine sevindim performansı şaşırtmadı beni 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı