6000-8000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
8000
Exynos işlemcisi çok gömülüyor her yerde ısındığından dolayı biraz çekimserim o yüzden
Dikkate almayın, Exynos serisinde şimdiye kadar ısınma sorunuyla ön plana çıkmış, SD 810 vakası gibi bir durum asla olmadı. Exynos 2100, Exynos 990 modelinden daha performanslı, daha az güç tüketimi ve az ısınan bir model. Exynos 990 modeli de ısınma sorunu olan bir model değildi, rakibine göre sadece ısınması ve güç tüketimi daha fazlaydı, performansı da gerideydi.

Dikkate almayın, Exynos serisinde şimdiye kadar ısınma sorunuyla ön plana çıkmış, SD 810 vakası gibi bir durum asla olmadı. Exynos 2100, Exynos 990 modelinden daha performanslı, daha az güç tüketimi ve az ısınan bir model. Exynos 990 modeli de ısınma sorunu olan bir model değildi, rakibine göre sadece ısınması ve güç tüketimi daha fazlaydı, performansı da gerideydi.
S21'e o kadar para verdikten sonra plastik kapak olması üzer gibi hocam. Ultimate isterdim o da çok pahalı. Kamerası iyi olan başka ne tavsiye verebilirsiniz?

Malzeme kalitesini takmaya gerek yok ama bu fiyata satılan bir cihazda plastik arka kapak kullanılmamalıydı elbette. Iphone 11 serisine de bakabilirsin kamera olarak çok iyiler. P40 modelleri de var, Google servisleri yok.
Iphone olabilir hocam ama şu IOS'ta bir şeyi anlamıyorum. Android kadar özgür olamıyorsun derken ne demek istiyorlar?

Android kadar özgür olamıyorsun derken ne demek istiyorlar?
Android kadar gelişmiş bir işletim sistemi değil. Android kadar özelleştirilmeye uygun değil. APK indiremiyorsun, onun benzer işlevi gören IPA ile uygulama yükleyebilirsin. Zil sesi değiştirmek bile parayla. Android gibi ucuz bir işletim sistemi değil. İki platform arasında bluetoth ile birbirine dosya göndermiyorsun. Dosya gönderimi gibi konularda Android kadar esnek bir sistem değil IOS. Şarkı indirmek, fotoğraf yüklemek konularında bile IOS'ta özel yazılım kurman gerekiyor. Android kısaca daha kullanışlı ve daha gelişmiş bir işletim sistemidir.

Geri
Yukarı