6000-8500 TL telefon önerisi

Bütçe
6000-8500

SlaughterX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu fiyat aralığında cihaz bakıyorum. Aşağıdaki ürünler arasında kaldım, yardımcı olursanız sevinirim.
Aradığım özellikler: Özellikle benim için önemli olan uzun vadede gitmesi ve hızlı olmasıdır. Bunlara ek olarak oyun oynamam, çok aşırı kullanmam ve temiz kullanırım. Son olarak kamera benim için çok önemlidir.
1-Samsung Galaxy S20 FE (snapdragonlu)
2-iPhone SE 2.
3-Xiaomi Mi Note 10.
4-Xiaomi Mi 11 Lite.
5-iPhone 11 Pro 2.el
Not: Yaklaşık 4 yıldır Samsung Galaxy C7 kullanıyorum. Bataryası bugün arıza yaptı, batarya haricinde cihaz hala gayet iyi durumda yani telefonuma iyi bakan biri olduğumdan 2-3 sene götürecek bir şey bakıyorum.
Farklı tavsiyelere açığım, teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam pil performansı ve ekranı önemli değilse SE modellerine de bakabilirsiniz uzun kullanabilirlik açısından ancak o bütçede S21 FE en iyi model. Bahsettiğiniz 11 Pro eğer temiz bir cihazsa onu da tercih edebilirsiniz. Güvendiğim tanıdığım bir telefoncu satıyor olsa ben o bütçede 11 Pro tercih ederdim.

Hocam pil performansı ve ekranı önemli değilse SE modellerine de bakabilirsiniz uzun kullanabilirlik açısından ancak o bütçede S21 FE en iyi model. Bahsettiğiniz 11 Pro eğer temiz bir cihazsa onu da tercih edebilirsiniz. Güvendiğim tanıdığım bir telefoncu satıyor olsa ben o bütçede 11 Pro tercih ederdim.

Teşekkürler, Xiaomi cihazlar hakkında bilginiz var mı?

iPhone SE ve Xiaomi Mi Note 10 ürünlerini de düşünüyorum. Aslında bu dörtlü arasında kaldım.
Mi Note 10 alınacak bir ürün değil. Kamera, donanım ve performans olarak bu modellerin hepsinden geride. SE 2020 alıp almamak sana kalmış.

Mi Note 10 alınacak bir ürün değil. Kamera, donanım ve performans olarak bu modellerin hepsinden geride. SE 2020 alıp almamak sana kalmış.

Biraz daha baktım, Samsung Galaxy S20 FE 128 GB Snapdragon almaya karar verdim. Hepsiburada sitesinden almayı düşünüyorum.
Ürün linki:
Ürün doğru değil mi hocam, birazdan sipariş vereceğim?
Biraz daha baktım, Samsung Galaxy S20 FE 128 GB Snapdragon almaya karar verdim. Hepsiburada sitesinden almayı düşünüyorum.
Ürün linki:
Ürün doğru değil mi hocam, birazdan sipariş vereceğim?
Son bir tavsiyeniz varsa dinlemek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı