6000 TL anneannem için ekranı büyük telefon tavsiyesi

Yok hocam niye sorun olsun hangi çağda yaşıyoruz? Herkes internetten alıyor her şeyini. Telefoncu kazığı yemeyin. M14 öneririm.
Peki trendyolda aynı telefonu satan satıcılar var,
Trendyol kendisi de satıyor
Samsung Türkiye'de satıyor hangisini tavsiye edersiniz?

A23 m14den daha iyi midir
Merhaba hocam.

Anneme M14 adlı telefonu aldım. Anneanneniz için uygun olacaktır, tüm uygulamarı rahatlıkla açar. Sosyal medya merakı varsa o da olur. :)

Telefon elime ulaştı, videosunu çekecektim yarım kaldı. Düzenleyip atacağım kanala.

Merhaba hocam.

Anneme M14 adlı telefonu aldım. Anneanneniz için uygun olacaktır, tüm uygulamarı rahatlıkla açar. Sosyal medya merakı varsa o da olur. :)

Telefon elime ulaştı, videosunu çekecektim yarım kaldı. Düzenleyip atacağım kanala.
Yukarıda 2 adet satıcı var hangisini tavsiye edersiniz?
Siz nereden aldınız ya da?

Ucuz olanı alın hocam. İkisi de güvenilir ama Hepsiburada önerimdir. Attığım yerden alabilirsiniz.

Yukarıda 2 adet satıcı var hangisini tavsiye edersiniz?
Siz nereden aldınız ya da?
Hocam ben Hepsiburada adlı kendi resmi satıcısından aldım. Trendyol'da şöyle bir mevzu var. Trendyol ve Hepsiburada aynı fiyattaydı. Trendyol'da telefonun jelatinini açtın 14 gün içinde beğenmedim ben bunu iade etmek istiyorum dersen Trendyol kabul etmiyor. Ama Hepsiburada'da iş öyle değil. Hepsiburada telefonun jelatinini açtın mı 15 gün içerisinde adamlar iade kabul ediyor. Hepsiburada ucuzsa ve kendi satıcısı ise oradan alın.

50-100TL bir fark varsa Hepsiburada'ya verin. Eğer fark daha fazla ise Trendyol'dan alın yapacak bir şey yok..

Merhaba 5-6k arasi bir bütçem var. Ekranı biraz büyük ve sıfır olması lazım. M14 düşündüm forumda birkaç yerde gördüm. Bütçemi bir tık aşıyor. Onun yerine M13 alsam nasıl olur? Cok bir kaybım olur mu acaba? Bu arada Samsung marka olursa sevinirim tavsiyeler.
Şimdiden teşekkür ederim.

M14 al geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı