6000 TL bütçeye telefon tavsiyesi

Bütçe
6000 TL
Huawei de olur iPhone da olur marka takıntım yok sadece verdiğim paranın köftesinin peşindeyim 😂😂

Şahsen ben seçenekler arasında iPhone SE alırdım 256 GB'lık modelini anladığım kadarıyla aşırı bir oyun oynamıyorsun bu da iPhone seni 5 6 sene kafadan donma kasma olmadan götüreceği anlamına geliyor 2 senede bir ortalama batarya değişirsin biraz küçük bataryası ölürse şarj dayanmaz ama 2 senede bir de koymaz :D ama bununda eksileri var mesela ekranı küçük bataryası küçük
Onun yerine mi 10t derseniz iPhone göre artıları batarya olacaktır işlemci konusunda iPhone ile kapışılmaz :) ama mi 10t iyi hoş yazılımsal sıkıntı pilin hızlı bitmesine yol açabilir o yüzden ben şahsen listeden atardım
M51 yazılımsal bir sıkıntısı yok bataryası iyi lakin Android telefonlar 2 Max 3 sene sonra kasmaya donmaya başlıyor hangi telefon olursa olsun IPhone'nin de bu avantajı var değer kaybetmeyen ve uzun süreli kullanım istiyorsanız iPhone derim çok fazla telefon kullanıyorsanızda yanınızda bir çanta poşet vs taşıyorsanız 2000-3000MAh'lık powerbankler var bir tane alırsınız her ihtimale karşı Max 100 150TL'dir oda.

Yeni konular

Geri
Yukarı