6000 TL en hızlı Fiyat/Performans telefon hangisi?

Bir şeyi merak ettim elinizde batarya hariç her şeyinden memnun olduğunuz iPhone 12 mini varken neden yeni telefon arıyorsunuz? İyisinden bir powerbank hem performans hem de bütçe olarak en iyi çözüm ki bu bütçedeki bir cihaz elinizdekinden iyi de olmayacak.

Bu telefon bana fazla iyi ve masraflı oldu. Ben telefondan çok PC kullanıcısıyım ve telefonu sadece internetteki alışverişlerim için veya ticaret uygulamaları için kullanıyorum. Yani bana telefonun hızı ve bataryası iyi olsun yeter. Bunu satıp hem biraz nakit, hem de Android'e geçmek istiyorum.

Hocam 15W adaptör hariç tüm sorunlar cihazın Exynos işlemcili modelinde olan sorunlar.
Snapdragon işlemcili modelinde o sorunların hiçbiri yok.

Sıfır XR alabilirsiniz karar sizin, fakat bana kalırsa iPhone 12 mini modelinden geçeceğiniz bu bütçedeki hiçbir cihaz daha iyi olmaz.
Aksine arada performans, kalite ve kamera olarak uçurum olur.
Tek fark pil ömrü olur.
Bu arada S20 FE işlemci, ekran ve batarya anlamında XR modelinden daha iyi.

İşlemci olarak arada az fark var ama S20 FE daha iyi şeklinde biliyorum.

Hocam S20 FE dediğiniz cihaz aklımda şu an fiyat takibi yapıyorum ve kullanıcı yorumlarına bakıyorum. Teşekkür ederim.
O zaman S20 FE SD 865 doğru tercih.

Hocam peki 2. el almak mı mantıklı olur, sıfır mı? Daha önce hiç Android bir telefonu 2. el almadım. Ama iPhone telefonları çok aldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı