6000 TL Laptop Önerisi

Monster'ın bu konuyla alakalı bir videosu var youtube da hocam. Bulabilirsem link eklicem. Hemen hemen aynıdır diye tahmin ediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

5000-6000 TL bütçem var; MSI GV72 7RD-1266XTR Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB + 128GB Fiyatı Şu modeli beğendim, Başka modelde önerebilirsin. Bunlarda Freedos yazıyor ben alınca buna nasıl sistem kurabilirim?

Technopatta bununla ilgili rehberler var. Durmaplay'de 35 TL'ye işletim sistemi satıyorlar onu alın sonra nasıl kuracağınızla ilgili rehbere göz atın.

Hocam laptopların genel sorunu zaten ısınma, 3 yıl tam randıman alsan bile illa ki ısınacak. Neden laptop çünkü soğuk havanın dolacağı bir alan yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı