6000 TL oyuncu laptop önerisi

Gerçekten forumlarda sizin gibi insanları bilgilendireceğim diye aldığım banı ve harcadığım süreyi anlatamam. Ama yine de sizin gibi bilmeden kullanmadan saçmaca saçma konuşan insanlara karşılık vermeden duramıyorum bak şimdi iyi dinle. Monster markası miyonlarca alıcısı olan bir firmadır. Mesela ben kullandığım model gece 12 de ön siparişe açılıyordu hiç unutmamam o gün sabah erkenden kalkmıştım sonra gece 11 oldu 1 saat önceden oturdum bilgisayarın başına beklemeye başladım. Sonra saat 12 oldu F5 yaptım sizce ne oldu site çöktü. Monster evrensel bir firma sitenin normaldeki kapasitesini siz düşünün sonra stoklar tükendi 10 dk içinde tüm seri bitti. Sonra tekrar F5 yaptım şansa 1 modeli alan birsi iptal etmiş hemen aldım. Ayrıca kullanmadığın denemediğin yaşamadığın bir şey için insnaları yanlış nasıl yönlendirebiliyorsun? 4 tane bilgisayarım var ekipmanlarımın hepsi Monster allaha şükür sıkıntı yaşamadım. Teknoloji şans işidir önemli olan sıkıntı çıkar mı düşüncesi değil de en az sıkıntı çıkan ve en fazla ilgili firmadan alayım düşüncesidir. Sana sorum 15 gün koşulsuz şartsız iade garantisi veren ölü piksel çıkarsa 1 ay içerisinde iade garantisi veren bilgisayarı aldıktan sonra ömür boyu termal macun değişimini bedava yapan internet sitelerine web mağazası açıp orada da müşterilerinin sorununu çözmeye çalışan kaç marka var? Hemen stoklarını tüketen hemen tüm ürünleri biten bir firmadan bırak 5 bini 50 bin şikayet de olabilir. Bir firmanın 100000 üründen birinde hata olması çok normaldir hangi firma olursa olsun önemli olan o hatayı düzeltebilecekler mi ürünlerinin arkasında durabilecekler mi önemli olan budur. Ben ne kadar uğraşsam da sen gidip ekşi sözlükten Şikayetvar'dan bakmaya devam et. Ama her zaman yazdığım gibi ben her mesajımdaki gibi notumu yazayım.

Önemli not: Teknoloji şans işidir bana Allah'a şükür iyi çıktı ve deneyimlerimi paylaştım size kötü de çıkabilir karalarınızdan ben değil alan kişi sorumludur ben sadece başıma gelenleri anlatabilirim karar alacak kişinindir. Herkese sevgiler:)

Yukarıda yazan arkadaş bu metni ve notu anlamıştır umarım...

Yeni konular

Geri
Yukarı