6000 TL PC topalama

Mustafa199

Hectopat
Arkadaşlar 6000 TL bütcem var. Ekran dahil bir oyun sistemi toplamaya karar verdim. Bilgisayarı vatan üzerinden almayı düşünüyorum o yüzden sistemi vatan üzerinden toplarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an 10.sınıfım 11.ve 12. sınıflarda oynamayı düşünmüyorum ya ne kadar erken o kadar iyi benim için. Vatan'ı şu yüzden dedim. Kredi kartı yok internet sitesinden toplamak için. Bu yüzden vatanı seçtim vatanın Ankara mağazasında nakitle alabiliyoruz. Önerebileceğiniz başka şeyler varsa açığım.

O zaman ne anlamı kalıyor? Oynayacağın zamana kadar para biriktir. Bu şekilde 2 yıl boyunca bütçen daha da genişler, o günün teknolojisiyle çok daha iyi sistem toplarsın.

Tabii ki bende öyle düşündüm ancak şu an elimde güzel bir bilgisayar yok. Yani idare etmem için. Ayrıca 2 sene sonra oynayıp oynamayacağım da ayrı bir şey.

Buda benim düşündüğüm ama çok bilgili olmadığım için parçaları tavsiyeniz doğrultusunda değiştirebilirim.
1483006350421.png
1483006360380.png
1483006367568.png
1483006370683.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı