6000 TL RTX 2060 için 144 HZ monitör tavsiyesi

Yer
Denizli
Daha fazla  
Merhabalar, bir süredir monitör araştırıyorum ve adam akıllı bir şey bulamadım. Eski açılan tavsiye konularına da baktım ama 6 ay önce olmasına rağmen önerilen çoğu monitörün sıfırı yok. RTX 2060 için 144 HZ monitör önerir misiniz?

Bütçe 6000 lira ama biraz üzerine çıkmaya çalışırım.

Merhabalar, bir süredir monitör araştırıyorum ve adam akıllı bir şey bulamadım. Eski açılan tavsiye konularına da baktım ama 6 ay önce olmasına rağmen önerilen çoğu monitörün sıfırı yok. RTX 2060 için 144 HZ monitör önerir misiniz?

Bütçe 6000 lira ama biraz üzerine çıkmaya çalışırım.
RTX 2060 artık 2K kartı değil. Bundan dolayı 1080p almanız gerekiyor ve bence 6000+ bütçe için 240-280hz alınmalı artık.

Önerim ilk attığım monitör bu arada. Eğer kesinlikle 144hz istiyorsanız ona göre de monitör önerisi yapabilirim.

İlk monitörü hiç görmemiştim ama kafama yattı. G-Sync özelliği de kullanılabiliyorsa alayım ben bunu.

G-Sync zaten GPU üzerinden aktif ediliyor. Dell'de komplike uyum mevcut. Rahatlıkla işini görür. DP kablosu şart yalnız unutma.

Var olduğu yazıyor. Fakat çıkmaz ise belirtmek istedim. Sonra HDMI ile G-Sync açılabiliyor mu diye konular geliyor.
Teşekkürler, aslında tam da bu tür konuyu açacak birisiyim. Donanımla aram pek yok.
DP kablosu çıkmaz ise herhangi bir bilgisayarcıdan aldığım kablo işimi görür mü yoksa onun da versiyonları var mıdır ?

Teşekkürler, aslında tam da bu tür konuyu açacak birisiyim. Donanımla aram pek yok.
DP kablosu çıkmaz ise herhangi bir bilgisayarcıdan aldığım kablo işimi görür mü yoksa onun da versiyonları var mıdır?

Versiyonları var evet. Geneli iş görür fakat dikkatli almak lazım.
Mesela çoğu kullanıcının beğendiği ve kendi kullandığım DP DP Kablo. Daha ucuza da bulunabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı