6000 TL Sistem toplama

Bütçe
6000
Attığınız iki sistemde berbat. GT 1030'lu sisteme o kadar para verilmez. Aşağıdaki sisteme bakabilirsin, aslında bu da fiyatını hak etmiyor ama bu dönemde yapacak bir şey yok.

Hocam aliexpress'te gigabyte'ın ürettikleri baya ucuz biraz şüpheli geliyor ama ucuz olduğu için bakmanızı tavsiye ederim

Hocam Aliexpress'e bakabilirsiniz (Gerçi oraya da pek güvenilmez) ama idare eder hocam

tamam
eyw hocam bekliyorum
hocam intel sistem istemiyorum bide ekran kartlarından hiç anlamıyorum.
gta5
Hocam aliexpress'te gigabyte'ın ürettikleri baya ucuz biraz şüpheli geliyor ama ucuz olduğu için bakmanızı tavsiye ederim
Hocam aliexpress kara borsa sıkıntı hazır sistem tavsiye ederseniz sevinirim gta5/valorant yayını yaptıracak.

Hocam hazır sistem alıcaksanız şu anda en iyi donanım arşivi nin topladıkları var kanalını takip edin ama adam çok ucuz ve iyi topladığı için stoklar 4-5 saatte tükeniyor

Berbat.

Hocam direk dediğim gibi hazır sistem atma şansınız var mı ?
Gta5/valorant yayını yaptıracak ?

Şu anda ucuza bulamazsınız bütün ucuz sistemlerin zamanı var ama eğer şimdi isterseniz hemen atayım 1 tane bekleyin (1-2 haftaya ucuz sistemler çıkar bu arada)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…