6000 TL'ye Lenovo V14 laptop alınır mı?

Bütçe
6000

RightCloud

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle söyleyeyim bilgisayarlar hakkında hiçbir bilgim yok şu ana kadar oyunları hep internet kafeden oynadım artık kendi bilgisayarım olsun istiyorum.
Öncelikle:
Kesinlikle masaüstü olmayacak illahi laptop.
Valorant CS:GO'yu kasmadan oynatsın.
Mümkünse GTA 5 de olsun (şart değil olmasa da olur)
Ve uzun ömürlü olsun.
ben bu laptopa baktım iyi gibi geldi bu alınırmı önerilerinize açığım

Ön yargı değil uzun süreli demiş Casper'ın kasası ve uzun süreli kullanım aynı cümlede geçemez bile. Ama illaki bir şeylerden fedakarlık etmesi lazım ya uzun kullanacağı bir laptop alacak ya biraz daha performaslı bir PC alacak.

Ben uzun ömürlü dedim ama şu şekilde ben şu an lise 1 deyim üniversiteye 4 yıl var 4 yıl dayansın zaten üniversiteye geçince oyun falan oynamayacağım.

Ön yargı değil uzun süreli demiş Casper'ın kasası ve uzun süreli kullanım aynı cümlede geçemez bile. Ama illaki bir şeylerden fedakarlık etmesi lazım ya uzun kullanacağı bir laptop alacak ya biraz daha performaslı bir PC alacak.
Hocam ben sadece kasasının o bilinen Casper kasaları kadar kötü olmadığını belirttim. Kaliteli de değil ama kötü değil. En yüksek performans bunda olduğu için tercih edilebilir gibi. Fakat uzun ömürlü olması konusunda bir şey diyemeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı