6000 TL'ye oyuncu koltuğu önerisi

Bütçe
6000-6500 TL

AloneHeart

Picopat
Daha fazla  
Merhaba oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum Max 6000 lira bütçem zorlarsam 6500 lira olabilir. Boyum 185, kilo 95. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kesinlikle Zio almanı tavsiye ediyorum. Uzun süredir kullanıyorum çoğu oyuncu koltuğunda göre daha konforlu ve kaliteli.

Hocam sizce hangi özelleştirilmeleri yapmak daha mantıklı? Ben yarasa mekanizma, kol desteği ve visco sünger ekledim başka bir öneriniz var mı?

Yeterli bence extra bir şey eklemeye gerek yok. Kol desteği gerekli mi bilmiyorum plastiği de gayet yumuşak ama sizin kullanımınıza bağlı tabi.

Yeterli bence extra bir şey eklemeye gerek yok. Kol desteği gerekli mi bilmiyorum plastiği de gayet yumuşak ama sizin kullanımınıza bağlı tabi.
Hocam çalıştığım iş dolayısıyla kollarım ağrıyor hiç değilse evde bari rahat bir yere koyayım diye ekliyorum.

Bir de koltuğu geriye yatırırken sadece 180 derece mi yatıyor yoksa istediğiniz gibi yatırıp durdurabiliyor musunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı