60000-70000 TL 125CC motor önerileri

Okay many

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba şu an b ehliyetim var 125CC'ye kadar motor kullanabilme hakkim var. Bütçede 60-70k arası 2.el olması tercihimdir. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Drift l al o fiyatlara temizini bulabilirsin başlangıç motoru olarak geçer ve birçok kişinin altında vardır tamam belki çok şekil olmayabilir ama amacın cidden motor sürmeye başlamak ise drift l güzel bir seçenek hem az yakar hem de parçaları ucuz birçok yer de bulabilirsin.

Merhaba şu an b ehliyetim var 125CC'ye kadar motor kullanabilme hakkim var. Bütçede 60-70k arası 2.el olması tercihimdir. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
2.el TVS Raider 125 alabilirsin.

Merhaba bilginiz var mı bilmiyorum ancak B ehliyet ile 50 CC'ye kadar motor kullanabilme hakkınız var. A1 haricinde B ehliyeti üzerinden 125 CC motorsiklet kullanmak isterseniz devletin veya sürücü kursunun verdiği eğitimlere katılmanız gerekiyor haberiniz olsun.

Ayrıca gerçekten ağır bir araştırma ile 75-80 bin tlye hala sıfır raider bulabilirsiniz. Raider kullanıcısı olarak motoru öneririm.
Raider haricinde benelli 125-S'e de bakabilirsiniz.

Benim bildiğim b ehliyeti aldimmi 125 cc ye ķadar motorları surebiliyorum onun içinde dediğiniz gibi surucu kurslarına gitmem lazım,asıl konuya dönelim suan max 60k butcem var kalkıp 0 bir motor alamam 2.el 125cc kalıbı motor ve az yakan tercihimdir

125 cc scooter düşünür müsün yoksa sadece naked tarzında motor mu düşünüyorsun?

125 cc scooter düşünür müsün yoksa sadece naked tarzında motor mu düşünüyorsun?
Normalde kalibli olduğu için naked tarzı düşünüyorum ancak hiç motor kabiliyetim ve bilgim yok butcem olduğu için sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…