6000TL Klavye Hariç Sistem Toplama

KRNfl

Centipat
Arkadaşlar 6000-6500TL gibi bir bütçem var, klavye hariç setup alacağım. Kafamda 144Hz monitör var, buna göre bir sistem toplarsanız sevinirim. :)

144Hz bir monitör düşündüğün için 1000-1500 TL arası bir bütçe ona ayırmalısın benim tavsiyem ise View Sonic 144Hz . 144Hz bir monitör kullanıyor isen ekran kartın da ona göre iyi olmalı tavsiyem ise bütçeye göre Sapphire Rx590 8Gb . İşlemciye gelirsek tavsiyem 3.Nesil bir Ryzen işlemci Ryzen 5 3600 fakat bütçeyi düşünüyorsan daha alt düzeydekilere yönelebilirsin. Benim tavsiyelerim bu kadar

144Hz bir monitör düşündüğün için 1000-1500 TL arası bir bütçe ona ayırmalısın benim tavsiyem ise View Sonic 144Hz . 144Hz bir monitör kullanıyor isen ekran kartın da ona göre iyi olmalı tavsiyem ise bütçeye göre Sapphire Rx590 8Gb . İşlemciye gelirsek tavsiyem 3.Nesil bir Ryzen işlemci Ryzen 5 3600 fakat bütçeyi düşünüyorsan daha alt düzeydekilere yönelebilirsin. Benim tavsiyelerim bu kadar
Bende aynı fikirdeyim. Fakat rx590 yerine 580 O.C Edition almayı düşünüyorum çünkü mause ve kulaklığa bütçe kalsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı