6000TL Monitör Dahil Bilgisayar Toplama

Bütçe
6000

heisenbergege

Centipat
Selamlar arkadaşlar, 6000 TL bütçe ile monitör dahil bilgisayar alacağım bir sistem topladım fakat 6000'i biraz aştı ve sistem iyi mi bilmiyorum. Sistem konusunda yardımcı olur musunuz, bu parçalar yerine daha iyi parçalar var mı ve bütçemi azıcık aştı nereden düşürme yapabilirim şimdiden sağ olun.

Opera Anlık Görüntü_2020-05-31_161634_www.vatanbilgisayar.com.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem bayağı iyi. Ama biraz bekle şöyle Haziran'ın sonunu falan çünkü bu sistem de vergi 1000 TL biraz bekle salgın bitsin ondan sonra vergi 300 500 TL düşer. O zaman alırsın bende o zaman almayı düşünüyorum.

Selamlar arkadaşlar, 6000 TL bütçe ile monitör dahil bilgisayar alacağım bir sistem topladım fakat 6000'i biraz aştı ve sistem iyi mi bilmiyorum. Sistem konusunda yardımcı olur musunuz, bu parçalar yerine daha iyi parçalar var mı ve bütçemi azıcık aştı nereden düşürme yapabilirim şimdiden sağ olun.

Eki Görüntüle 578407
RX 580’i 8GB yapmanızı tavsiye ederim ve monitörü en az 75 hz yapmanızı tavsiye ederim.AOC’un 1000tl monitörü vardı ona da bakabilirsiniz. 6000tl’ye daha iyi toplanılabilir diye düşünüyorum.Eğer Game Garaj’a güveniyorsanız bu sistemi alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı