Alıcı 600TL'ye Kadar İkinci El Ekran Kartı

Elimde Asus GTX760 DirectCU II O.C. GDDR5 var. Eğer istersen 600 TL'ye GeT açarım.
Satılık - Asus GTX760 DirectCU II O.C.
PSU'ya ihtiyacın varsa 450W PSU ile birlikte 700 TL'ye GeT açabilirim.
Ben PSU yetmediği için değil, elektrik faturamın çok gelmesini istemediğim için yeni nesil kartlara bakıyorum, sizinkini alamam. Ayrıca, konunuza zaten mesaj yazmıştım almak isteseydim geri dönüş yapardım :D

Elektrik faturasına aman aman bir artı yapmaz zaten sizin bilgisayar 180 Watt tüketiyorsa günde 5 saat tam yükte çalıştığını varsayarsak ayda 12 TL harcar zaten PC yükte çalışmadığı zaman elektrik tüketimi yok denecek kadar azdır eğer 400 Wattlık bir sitem günde 5 saat yükte çalışırsa ayda 24 TL harcar.

Elektrik faturasına aman aman bir artı yapmaz zaten sizin bilgisayar 180 Watt tüketiyorsa günde 5 saat tam yükte çalıştığını varsayarsak ayda 12 TL harcar zaten PC yükte çalışmadığı zaman elektrik tüketimi yok denecek kadar azdır eğer 400 Wattlık bir sitem günde 5 saat yükte çalışırsa ayda 24 TL harcar.
Valla ülkede herşey pahalılaşıyor mümkün olduğunca tasarruf yapmak gerek. Ben güç tüketimi gt 1030 gibi düşük kartlar almakta kararlıyım.

Edit: Babama sordum 170Watt tüketen ekran kartı alınır mı diye oha dedi :D

Geri
Yukarı