610M Harici Ekran Kartını Devreye Sokma

rico

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar öncelikle laptop'un özellikleri : i5 3210 2.5 GHz, 4 GB RAM, win10, ekran kartı 2 tane biri geforce 610m diğeri ise intel HD 4000. Sorum ise ben GTA 5 oynarken oyunun ortasında GTA 5 çalışmayı durdurdu hatası almam. Bildiğime göre 610m daha iyi ve bu sorunun çözümü ise 610m'yi aktif etmek. Fakat aygıt yazıcısına girdiğimde 2'si de aktif görünüyor ve inteli pasifleştirdiğimde bildiğimiz PC bozuluyor ve recovery yerinden dosyaları doğrulamam gerekiyor. Bunun çözümü nedir ? Bir de 610 m'ye geçersem belli bir FPS artışı sağlar mıyım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izle işine yarayacaktır umarım.

cutebird Bu sorunu çözdüm bro. Oyun açılınca nVidia otomatik olarak devreye giriyormuş zaten. Fakat şu an GTA 5 çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Bunun için ayrı bir konu açmam lazım galiba :p

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı