65 TL internet tarifesi önerisi

Vallahi biz de geçen hafta Turkcell Superonline'a geçtik. 24 Mbps Download ve 5 Mbps Upload tarifeli 50 GB AKN'li Fiber paket. 60₺ ödeyeceğiz.

Aslında aklımızda TürkNet vardı lakin İnternet'teki şikayetleri görünce çekindik. Şuan kullanıyorum, gayet iyi önerebilirim. Tabii sizin ekte paylaştığınız tarife daha bir cezbedici lakin bilinene yönelinmesi taraftarıyım. :)

Ha bu arada alt yapınız el veriyorsa mutlaka Fiber'e geçin. Böylece hız düşmesi, paketteki hızın alınamaması gibi durumlardan eser kalmıyor. TTnet'teki 16 Mbps'lik Adsl paketimde alabildiğim hız 11-12 max 13 Mbps iken, şuan 24 mbps Fiber'de aldığım hız 24,20 Mbps'nin altına inmiyor. AKK'yi aştığınızda ise hızınız stabil 8 Mbps ve biraz üzerinde kalıyor.

Neden bu kadar ucuz ki :D

TürkNet kanadında İnternet'i bir kere kurup, hiçbir sorununuza muhatap dahi bulamadığınızı, İnternet'i bağlamak için bile günlerce bekletildiği gibi şikayetleri duymuştum, bu yüzden de vazgeçmiştim zaten. Burada da aynı şekilde olabilir. İyice bir araştırın bence. :)

TürkNet kanadında İnternet'i bir kere kurup, hiçbir sorununuza muhatap dahi bulamadığınızı, İnternet'i bağlamak için bile günlerce bekletildiği gibi şikayetleri duymuştum, bu yüzden de vazgeçmiştim zaten. Burada da aynı şekilde olabilir. İyice bir araştırın bence. :)
Netspeed güvenilir diye duydum da benim alabileceğim hız ne kadar ona nerden bakabilirim ki netspeedin sitesinde öyle bir şey var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı