650-1250 TL CS:GO bıçağı önerisi

Kesinlikle ByNoGame'den almayın çok pişman olursunuz. Biraz piyasa araştırması yapıp en iyi siteyi bulun.

Kesinlikle ByNoGame'den almayın çok pişman olursunuz. Biraz piyasa araştırması yapıp en iyi siteyi bulun.

Sebep nedir peki? Çünkü bugün ByNoGame'ye para yatırıp skin almak üzereydim sizin yorumunuzu okuyana kadar.

Sebep nedir peki? Çünkü bugün ByNoGame'ye para yatırıp skin almak üzereydim sizin yorumunuzu okuyana kadar.

ByNoGame'den çok çok daha ucuz siteler var az önce baktım gut knife Black laminateye 300 TL fark var aralarında.

Mesela arkadaşlar gut knife autotronic atmışlar en ucuz 1.1k TL ama ekteki görsele bakarsan 101$ (970t) gibi fiyatlarada bulabilirsin hatta daha iyi araştırırsan 300-400 TL kar edebilirsin.
(Floatı daha iyi bynogamedekinden)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211030-210825~2.png
    23,7 KB · Görüntüleme: 32

Öküz Alırız O Parayla​

Mesela arkadaşlar gut knife autotronic atmışlar en ucuz 1.1k TL ama ekteki görsele bakarsan 101$ (970t) gibi fiyatlarada bulabilirsin hatta daha iyi araştırırsan 300-400 TL kar edebilirsin.
(Floatı daha iyi bynogamedekinden)

O tarz sitelere pek güvenmediğim için zaten konuyu açtım ByNoGame'den şüpheliydim ama iyi olduğunu düşünüyorum o senin 300 TL daha uygun dediğin sitelere güvenemiyorum kredi kartımı alırlar Steam trade URL'den eşyalarımı alırlar falan hiç öyle uğraşmadım gittim bowie knife case hardened minimal aldım 1640 TL'ye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…