650-700TL 2. el ekran kartı önerisi

Arkadaşlar böyle bir piyasada nasıl o kadar ucuza böyle kartlar bulabiliyorsunuz? Ben baktım Sahibinden 2. el ekran kartı fiyatlarına 750 ti gibi kartlar bile 500-550 arası satılıyor.

Forumun ikinci el bölümünde diğer sitelere nazaran daha uyguna satılabiliyor bu bahsettiğimiz kartlar. Geçenlerde bir arkadaş 300 TL'ye GTX 950 satıyordu mesela. O yüzden gidip de 700 TL gibi bir fiyata asla GTX 750 ti alma.

Forumun ikinci el bölümünde diğer sitelere nazaran daha uyguna satılabiliyor bu bahsettiğimiz kartlar. Geçenlerde bir arkadaş 300 TL'ye GTX 950 satıyordu mesela. O yüzden gidip de 700 TL gibi bir fiyata asla GTX 750 ti alma.
Bana garip geliyor fiyatı çok düşük 2. el ürünler almadım hiç ,0'ları 1500-1600 tl olan ürünleri 400-500 liraya sorunsuz diyip piyasaya koyuyorlarsa bence bu işte bişeyler vardır :D

Ben donanım almadan önce satıcıya 'gelip test etme imkanım var mı ?' diye soruyorum evet der ise güvenilir olduğu anlaşılıyor fakat attığınız hiç güven vermedi bana, ev önü diye başka adres verir sıkıntı çıkarsa kötü duruma düşebilirsiniz. Satıcıya kasayı getirip sizde test edebilirmiyim diye bir sorun :D

Yeni konular

Geri
Yukarı