650 TL bandında Bluetooth + kablolu kafa bandı kulaklık önerisi

Mortis06

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 Ryzen 7 7735hs
Meslek
Öğrenci
Selam, hem 3.5mm jack ile laptopta ufak çaplı oyun oynarken kullanabileceğim hem de haricinde Bluetooth ile kütüphane vs gibi yerlerde müzik dinleyebileceğim kafa bandı kulaklık arıyorum. Yaklaşık 2 yıl kadar vaktimin çoğunluğunu masaüstü bilgisayarımdan ayrı geçireceğim için hem kablolu hem de kablosuz kullanabilmem benim için önemli. 650 TL bandında önerilerinizi bekliyorum.

Selam, hem 3.5mm jack ile laptopta ufak çaplı oyun oynarken kullanabileceğim hem de haricinde Bluetooth ile kütüphane vs gibi yerlerde müzik dinleyebileceğim kafa bandı kulaklık arıyorum. Yaklaşık 2 yıl kadar vaktimin çoğunluğunu masaüstü bilgisayarımdan ayrı geçireceğim için hem kablolu hem de kablosuz kullanabilmem benim için önemli. 650 TL bandında önerilerinizi bekliyorum.
ttec SoundMax 2 Kulaklık
Ttec soundmax 2 kutunun içinde geliyodu aux vs var hem kablolu hem kablosuz bende var hediye geldi telefonun yanında bandı 700 tl civarı ama trendyolda kötü bir deseni 400 tl .

Anker Q10 yapıştırıp geç.

Aslında bunu kuzenimde gördüm fakat ses seviyesi düşük hissettirmişti, sorun telefonundan kaynaklıymış. Sizin öneriden sonra kendi telefonum ile denedim ve Dolby Atmos ile birlikte ses çok daha yüksek seviyelere geldi. Yüksek ihtimal buna yöneleceğim.

ttec SoundMax 2 Kulaklık
Ttec soundmax 2 kutunun içinde geliyordu AUX vs var hem kablolu hem kablosuz bende var hediye geldi telefonun yanında bandı 700 TL civarı ama Trendyol'da kötü bir deseni 400 TL.

Bazı yorumlarda malzeme kalitesi ve kırıldığı ile alakalı yorumlar gördüm, biraz koca kafalayım piyasada satılan giriş seviyesi Philips ve JBL kafa üstü kulaklıklar kafama tam oturmuyor. Takıp çıkarırken elimden kalır mı? Genel malzeme hissi nasıldır?

Geri
Yukarı