650 TL monitör önerisi

Naimbey

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir bilgisayar aldım ve onun içinde bir monitör istiyorum. 650 TL bütçem var.
AMD Freesync özelliği olan monitör buldum. Bu fiyata LG'nin 75 Hz, 5ms, 23.8 inc, 650 TL. Bu iyi mi yoksa başka önerisi olan var mı?

@Batuhan A. Monitör olarak o monitör güzel. TN panel hakkında detaylı araştırma yapabilirsin aynı monitör yan odada mevcut. Görüntü olarak gayet de güzel. Ölü piksel olayı da oradan o monitörü alan hiç kimsede ölü piksel rahatsızlığı görmedim. Ama içinize sinmiyorsa farklı siteden 100TL pahalıya alınabilir. Ben monitörü attım, satıcıyı kendi seçebilir. Eğer 1 tane kenardaki ölü pikselden rahatsız olan biri, 5ms ile 1ms farkını çok rahat anlayabilir demektir. O yüzden 1ms monitör almalı.

@Batuhan A. Monitör olarak o monitör güzel. TN panel hakkında detaylı araştırma yapabilirsin aynı monitör yan odada mevcut. Görüntü olarak gayet de güzel. Ölü piksel olayı da oradan o monitörü alan hiç kimsede ölü piksel rahatsızlığı görmedim. Ama içinize sinmiyorsa farklı siteden 100TL pahalıya alınabilir. Ben monitörü attım, satıcıyı kendi seçebilir. Eğer 1 tane kenardaki ölü pikselden rahatsız olan biri, 5ms ile 1ms farkını çok rahat anlayabilir demektir. O yüzden 1ms monitör almalı.
Ben alttaki yazıları size ithafen yazmadım, sadece önerdiğiniz ürün teşhir ürünü dedim. İyi veya kötü gibi bir söylemde bulunmadım.

Alttaki yazılar ise konu sahibine benim önerim, sizi ilgilendirmiyor. Yine de açıklayayım Ben sırf 1ms olduğu için TN panel almazdım bu yüzden önermedim. Zaten düşük tazeleme hızlarında tepki süresinin önemi çok daha düşük.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı