650 TL Monitör Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

NorthernsKnight

Kilopat
Makaleler
32
Merhaba arkadaşlar. İ5 4460 sipariş edeceğimden dolayı 650 TL gibi bir bütçem kaldı monitör için. Aslında 750-800 civarlarına çıkabilirim ama 144Hz olmayacağı için pek bir anlamı olmuyor benim için. 2.el 750-800 TL'ye 144Hz monitör buldum yakın çevremden ama ekran kartımla test edince benim kartın FPS'yi 145'e sabitlemeye canı yetmiyor diyebilirim. Onun için 60Hz bir monitör alacağım kendime. Ben bu modeli çok beğendim, ince çerçevesi, 2MS tepki süresi ve AOC olması beni cezbetti. Sizinde 650 TL'ye oyun oynanacak bir monitör tavsiyeniz varsa belirtin lütfen. IPS panel olmaması şartı ile. İyi sosyaller.

Aoc 23.6" E2461Fwh Geniş Ekran Led Monitör - Vatan Bilgisayar

Asus VN247H düşünüyordum ama sallanma gibi bir huyu var. Galiba AOC modelini alacağım. 23 inç istediğim özelliklerde fazla bir seçenekte yok gibi.

Viewsonic VX2363SMHL-W Monitör
Bu ürüne göz atabilirsin eğer istersen incelemesi var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer başka seçenek istersen istersen bunlara bak.
AOC i2476Vwm 23.6" Full HD IPS Led Monitör Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks
Asus VX239H Monitör
Philips 247E6QDAD/00 23.6" 5ms (GtG) (Analog+DVI+MHL-HDMI) Fiyatı
Acer G237HLABiD 23" 4ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD Led Fiyatı

Wiewsonic modeli iyiymiş ama sadece beyazı var galiba bu modelin. Diğer attığın modellere baktım, gözüm pek kesmedi. Ben AOC'yi sipariş edeceğim galiba.

BenQ GL2460HM sipariş edilmiştir, konu kilit. @Silinen üye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı