6500-8500 TL arası oyun için laptop önerisi

NiqhtMegatron

Hectopat
Merhaba arkadaşlar kuzenim için laptop almayı düşünüyorlar. Ben hep masaüstü tercih ettiğim için bu konuda çok bilgim yok. Size danışmak istedim. Öyle yazılım, oyun yapma, kod yazma vs. derdi yok sadece oyun oynuyor. Bahsettiğim fiyat aralığında fiyat/performans olarak birkaç laptop önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Eğer 300-500 TL daha çık cidden fark koyar dediğiniz bir laptop olursa bütçe için 3 aşağı 5 yukarı bir şey önerebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar kuzenim için laptop almayı düşünüyorlar. Ben hep masaüstü tercih ettiğim için bu konuda çok bilgim yok. Size danışmak istedim. Öyle yazılım, oyun yapma, kod yazma vs. derdi yok sadece oyun oynuyor. Bahsettiğim fiyat aralığında fiyat/performans olarak birkaç laptop önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Eğer 300-500 TL daha çık cidden fark koyar dediğiniz bir laptop olursa bütçe için 3 aşağı 5 yukarı bir şey önerebilirsiniz.

Laptop olarak ben olsam sıfır almam çünkü hem kur hem vergi hem de satıcı karı ile fiyatlar uçtu. Temiz ikinci el bak daha iyi

Son düzenleyen: Moderatör:
Tükendi yazıyor :)

Hemen bitirmişler. Saat 23:30 ve 00:00 arasında da bir laptop indirime girecek.
Buradan takip edebilirsiniz: Yılın İndirim Şovuna Özel Saatlik İndirimler – 11.11 İndirimleri - n11.com
Tükendi yazıyor :)
Dostlar marka ve model tavsiyesi istiyorum kullanan falan varsa önerebilirler mi?

Oyun için laptop bakıyorsanız Monster, Excalibur, MSI gibi markalara yönelmenizi öneririm.

Geri
Yukarı