6500 TL sistem önerisi

Muratgider44

Picopat

Arkadaşlar 450 dolar civarı bir param vardı.

Yani yaklaşık 6650 TL civarı bir şey yapıyor bende bu bilgisayarı gördüm normalde.
Bu işlemci ve bu fiyata sahip bilgisayarlarda GT730 olur fakat bunda RX550 var.

Bu sistem hakkında bana bilgi verir misiniz soğutması nasıl oluyor oyun içi sıcaklığı nedir? Ne kadar yıl kullanabilirim vs.
ya da bana 6500 TL civarları bir bilgisayar önerebilir misiniz?

Yani yaklaşık 6650 TL civarı bir şey yapıyor bende bu bilgisayarı gördüm normalde.

Bu sistem hakkında bana bilgi verir misiniz soğutması nasıl oluyor oyun içi sıcaklığı nedir? Ne kadar yıl kullanabilirim vs.

Hepsiburada, Trendyol vb. yerlerden böyle sistemleri almak 2015'te falan kaldı bütün konularda berbat oldukları belirliyor GameGaraj, İtopya, İncehesap vb. sitelerine bakın.

O lanet işlemciyle 1.5 - 2 yıl geçirdim Turbox gibi bir markanın kasasında 100 derecede çalışır 3.4 GHz diye yuttururlar ama performansı zaten çok berbattır uzatmaya gerek yok Turbox yazan herhangi bir şeyi yerde görsem almam.

O lanet işlemciyle 1.5 - 2 yıl geçirdim Turbox gibi bir markanın kasasında 100 derecede çalışır 3.4 GHz diye yuttururlar ama performansı zaten çok berbattır uzatmaya gerek yok Turbox yazan herhangi bir şeyi yerde görsem almam.

Hepsiburada, Trendyol vb. yerlerden böyle sistemleri almak 2015'te falan kaldı bütün konularda berbat oldukları belirliyor GameGaraj, İtopya, İncehesap vb. sitelerine bakın.

Peki ya bu sistem nasıl ve kaç derecede çalışır?

Gayet giriş-orta bir sistem bir sorunu yok fakat 2.el de bakmanızı tavsiye ederim aynı fiyata çok daha iyilerini bulursunuz.
ikinci elde çok dikkat etmek ve temiz bulmak gerekiyor çok ugraşamıyorum yapım gereği maalesef

bunlar nasıldır

8600TL tutuyor bütçe yeterse RAM'i 8x2 yapmanı öneririm.

7500 8000 civarına çıkarttım
8600TL tutuyor bütçe yeterse RAM'i 8x2 yapmanı öneririm.
Gayet giriş-orta bir sistem bir sorunu yok fakat 2.el de bakmanızı tavsiye ederim aynı fiyata çok daha iyilerini bulursunuz.

ikisi arasında kaldım yardım deremisiniz

Son düzenleme:
7500 8000 civarına çıkarttım

İkisi arasında kaldım. Yardım dere misiniz?

İkisi de değil işlemciyi 10400F SSD'yi 870 EVO yapıp bu sistemi al:

Geri
Yukarı