650TL'ye kadar kulaklık önerisi

Bütçe
650

theberkmusic

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şubat'ın sonuna doğru kulaklık almayı planlıyorum. Bütçem 600-650₺.
7.1 Surround ses sistemi istiyorum, fiyat performans olursa çok iyi olur. RGB olur veya olmaz fark etmez.
Size göre bu fiyat bandında en iyi kulaklık hangisi?
Teşekkürler şimdiden. Her öneriye açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Şubat'ın sonuna doğru kulaklık almayı planlıyorum. Bütçem 600-650₺.
7.1 Surround ses sistemi istiyorum, fiyat performans olursa çok iyi olur. RGB olur veya olmaz fark etmez.
Size göre bu fiyat bandında en iyi kulaklık hangisi?
Teşekkürler şimdiden. Her öneriye açığım.

Kanka bunları bilmiyorum, Rampage HP Logitech tarzında bilindik markalardan öneri versen olur mu?

Kanka bunları bilmiyorum, Rampage HP Logitech tarzında bilindik markalardan öneri versen olur mu?
Dostum bunlar f/p ürünler, rampage in ürünlerinden daha kalitelidir emin ol. Bende havit h2002d kulaklık kullanıyorum önceden rampage kullanıyordum, kalite ve ses olarak çok fark var. Oldukça memnunum kulaklıktan.

Zaten bu bütçede çoğu kulaklık aynı fabrikanın ürünleri oluyor.

Dostum bunlar F/P ürünler, Rampage'in ürünlerinden daha kalitelidir emin ol. Bende Havit H2002D kulaklık kullanıyorum önceden Rampage kullanıyordum, kalite ve ses olarak çok fark var. Oldukça memnunum kulaklıktan.

Zaten bu bütçede çoğu kulaklık aynı fabrikanın ürünleri oluyor.

Anladım, teşekkürler tekrardan. 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı