650W PSU Önerisi

Hocam iptal ettirsem mi ettirmesem mi bilemedim çünkü paramı uzun süre alamam diye korkuyorum PSU bana acil lazım.

Hocam iptal ettirsem mi ettirmesem mi bilemedim çünkü paramı uzun süre alamam diye korkuyorum PSU bana acil lazım.

Hemen sonraki gün vereceklerdir parayı tahminen, HepsiBurada zaten satıcı. PCKolik de oturduğunuz şehre göre 24 saatten kısa sürede elinize ulaştırıyormuş sanırım Core Reactor'u.

Şansına satıcı Hepsiburada. İadeyi hemen yaparlar, kuşkun olmasın. Pckolik'ten satın alanlar hızlı kargoluyor diyordu ama bizzat tecrübe etmedim.

Hemen sonraki gün vereceklerdir parayı tahminen, Hepsiburada zaten satıcı. Pckolik de oturduğunuz şehre göre 24 saatten kısa sürede elinize ulaştırıyormuş sanırım Core Reactor'u.

Peki bu ürün attığınız linkte niye bu kadar ucuz diğer sitelerde 2300 lira en az.

Şansına satıcı Hepsiburada. İadeyi hemen yaparlar, kuşkun olmasın. Pckolik'ten satın alanlar hızlı kargoluyor diyordu ama bizzat tecrübe etmedim.

Bu sitede ucuz olmasının sebebi nedir?

@Sir Benjamin cool Zero'yu iptal ettim ve attığınız XPG model PSU'yu almaya karar verdim.

Son düzenleme:
@Cheshyre Mağaza açılışlarına özel indirim diye biliyorum. Yani öyle korkulacak bir esprisi yok. Ucuza bulmuşken yapıştır, hiç bekleme.

@Cheshyre 850W'lığı 1500TL idi. Onun stoğunu hemen erittiler. O çok daha F/P idi. Gerçi 750W'lığı içinde çok uygun fiyat.

@Emma Stone @Sir Benjamin 8 iş günü içinde para iadem gerçekleşecekmiş peki bu pckolik indirimleri ne zaman bitiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220627-010224_Messages.jpg
    17,3 KB · Görüntüleme: 20
Hemen sonraki gün vereceklerdir parayı tahminen, HepsiBurada zaten satıcı. PCKolik de oturduğunuz şehre göre 24 saatten kısa sürede elinize ulaştırıyormuş sanırım Core Reactor'u.
Hocam konudan bağımsız, MSI MPG A650GF aldım 1200 TL'ye. Sizce iptal etmeli miyim?

Hocam konudan bağımsız, MSI MPG A650GF aldım 1200 TL'ye. Sizce iptal etmeli miyim?

Para iadesi falan ile uğraşamazsan kalsın, uğraşırım dersen iptal edip Core Reactor alabilirsin.

Peki bu ürün attığınız linkte niye bu kadar ucuz diğer sitelerde 2300 lira en az.

İndirimde.

@Emma Stone @Sir Benjamin 8 iş günü içinde para iadem gerçekleşecekmiş peki bu pckolik indirimleri ne zaman bitiyor?

Stok ne zaman biterse o zaman biter büyük ihtimal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…