650W PSU RTX 3080'e yeterli mi?

Bütçe önemli.
Rica etsem sen bana şu W ın nasıl çalıştığını anlatırmısın. Boşta 245W kalıyor yazmışsın 245W bu bilgisayara nasıl yetmiyor diğer bileşenler mi kullanıyor bu enerjiyi yoksa bilgisayar çalışması için boşta biraz enerji mi kalması gerekiyor

Kart 320W güç istiyor 75W ı anakart üzerinde çekiyor, 245W daha güç vermen gerekiyor ekran kartına, bunu da o kablo veremez.

Tamamdır reis sağ ol.

RTX 3080 750W PSU istiyor. Bütçeniz varsa ekran kartını PSU ile beraber değiştirin ya da RTX 3070 alırsınız (isterseniz tabii). 650-700W arası yeterlidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 3080 750W PSU istiyor. Bütçeniz varsa ekran kartını PSU ile beraber değiştirin ya da RTX 3070 alırsınız (isterseniz tabii). 650-700W arası yeterlidir.
Hocam psu yu 2 ay önce değiştirdim. Yerine Asus Tuf 750B 750W aldım. Size iyimidir? Yeterlimidir?

Hocam PSU'yu 2 ay önce değiştirdim. Yerine ASUS TUF 750B 750W aldım. Size iyi midir? Yeterli midir?

Güzel bir PSU dur rahatça kullanabilirsin yeterlidirde tam uygununu bulmuşunuz. 3080 alacaksanız rahat rahat içinizde bir sıkıntı olmadan paşa paşa alabilirsiniz hayırlı olsun şimdiden.

Güzel bir PSU dur rahatça kullanabilirsin yeterlidirde tam uygununu bulmuşunuz. 3080 alacaksanız rahat rahat içinizde bir sıkıntı olmadan paşa paşa alabilirsiniz hayırlı olsun şimdiden.
Teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…