6600 TL bütce ile PC toplama

Bence SSD'yi Samsung 860 Evo 250GB ile değiştirip hızın tadını çıkarın.
Evet, Samsung 860 Evo daha iyi bir model ancak hız olarak değil. Samsung 860 Evo'da 550Mb okuma 520Mb yazma hızı var. Bu çok normal bir değer. Çok hızlı diyemeyiz o yüzden. Çok daha kaliteli ve uzun ömürlü denebilir. 🙂

Evet, Samsung 860 Evo daha iyi bir model ancak hız olarak değil. Samsung 860 Evo'da 550Mb okuma 520Mb yazma hızı var. Bu çok normal bir değer. Çok hızlı diyemeyiz o yüzden. Çok daha kaliteli ve uzun ömürlü denebilir. 🙂
Konu sahibinin attığı SSD'nin değerlerinden daha fazla 860 Evo'nun değerleri. O yüzden böyle bir söylemde bulundum. Hem kalite ve uzun ömür girince çok daha iyi kılıyor.

HyperX Fury'nin 500Mb okuma ve yazma hızı varken Samsung'un 550Mb okuma, 520Mb yazma hızı var. Aradaki hız farkı anlaşılmaz bile. Uzun ömürlülük ve kalite bakımından çok daha iyi zaten ben de söylemiştim bunu.

HyperX Fury'nin 500Mb okuma ve yazma hızı varken Samsung'un 550Mb okuma, 520Mb yazma hızı var. Aradaki hız farkı anlaşılmaz bile. Uzun ömürlülük ve kalite bakımından çok daha iyi zaten ben de söylemiştim bunu.
Aradaki hız farkı zaten anlaşılmaz. Ama kağıt üzerinde 860 Evo daha hızlı. Benim anlamadığım şu: Neden bu kadar uzadı konu?

Yeni konular

Geri
Yukarı