6600 XT Nitro+ 8000 TL'ye alınır mı?

10k olacaklarını bile sanmıyorum yakın zamanda. Yaprak kımıldamıyor orada, 10.500 TL olsalar bile yarım saate indirirler stokları.

Bende ondan korkarak aldım 1 yıla yakındır karsızım RX 580 8 GB ROG modelim vardı bir sorun çıktı kartta o gün bu gündür kart arıyorum YouTuber videoları dışında kartların düştüğünü göremiyorum hiç NVIDIA tarafında son dönemde dün en son bir gaza gelip aldım 8000i görünce bu kartta.

10K olacaklarını bile sanmıyorum yakın zamanda. Yaprak kımıldamıyor orada, 10.500 TL olsalar bile yarım saate indirirler stokları.
En iyi ihtimalden bahsettim de ben bile inanmıyorum o kadar düşeceğini. 10.500'e insin yarım saatten bile az zamanda indirirler.

@Altay yıldırım 8K o model ve kart için iyi bir miktar, ben de 5500 XT 8 GB kullanıyordum oradan 6600 XT'ye geçtim performans olarak ikiye katlıyor kafadan o olayı çok güzel. Bir AMD arasından sonra tekrardan bir NVIDIA yapayım demiştim de işte fiyatlar çok zorluyor orada. AMD-AMD gidiyoruz bakalım ilerideki serilerde ne olacak.

Bende ondan korkarak aldım 1 yıla yakındır karsızım RX 580 8 GB ROG modelim vardı bir sorun çıktı kartta o gün bu gündür kart arıyorum YouTuber videoları dışında kartların düştüğünü göremiyorum hiç NVIDIA tarafında son dönemde dün en son bir gaza gelip aldım 8000i görünce bu kartta.
NVIDIA tarafında pek düşük olmuyor. AMD kartlar çok F/P şu dönemde. 580'den 6600 XT'ye geçişi çok hissedersin. 2 kat performans artışı sonuçta. İyi etmişsin, hayırlı olsun.

Yav XFX alsın diyen kim? Daha bugün ASUS Dual 7800'e indi. Al sana 200 TL kar.

O ben aldıktan 1 saat sonra çıktı piyasaya ancak ürünüm yola çıkmıştı zaten cuma gece söyledim cumartesi sabah getirdiler öbür türlü bayram sonuna falan sarkacaktı yoksa iptal edip onu almayı ya da biraz beklemeyi bende düşünmüştüm :(

Yeni konular

Geri
Yukarı