6600 XT veya 6600 alınır mı?

Hocam gözüme çarptığından mıdır bilemem ama aratınca çok fazla konu var, farklı forumlarda da burada da. Ama çok yeni tarihli olan nispeten daha az. Bende güncellemeler ile bu sorunların azaldığını umut ediyorum.
Wattman alma şansınız var ancak pek düşük bir ihtimal. Ayrıca garantili cihazda her türlü çözülür o iş.

Valla bu soruları ben sormadım hocam :D ama teşekkürler yine de cevaplar için.
O biraz AMD sevdalısı boş ver :D. Denildiği gibi WattMan şansı var ancak bu problem sayılmaz. Taktığın flaş bellek bile etki edebilir bu olaya yani kart ile alakasız olabiliyor. Bu arada 6600 XT alacaksan iyi modellerden Nitro+ indirimde kaçırma istersen.

Amd 5000 serisi ve şimdi güncel olarak 6000 serisi ekran kartı kullanıyorum. Watman hatasını sadece elektrik gidip geldiğinde aldım. Ki zaten oc ayarlarını kurcalamıyorsan stok ayarlarında kullanıyorsan sorun olmaz. Watman hatası benim için sorun teşkil etmedi. Oyun oynarken watman hatasından sebep oyundan atma gibi sorunlarım olmadı.

O biraz AMD sevdalısı boş ver :D. Denildiği gibi WattMan şansı var ancak bu problem sayılmaz. Taktığın flaş bellek bile etki edebilir bu olaya yani kart ile alakasız olabiliyor. Bu arada 6600 XT alacaksan iyi modellerden Nitro+ indirimde kaçırma istersen.
6600 XT olarak bu kartı iyi mi diyosunuz hocam yani :)

6600 XT olarak bu kartı iyi mi diyosunuz hocam yani :)
Evet iyidir. XFX SWFT 210 fiyatına satılıyor ama o modeli yer bu kart. Ekran kartı için ayrı bir konu aç derim.
Konu açarsan @kino sana yardımcı olacaktır onu etiketle.

Geri
Yukarı